Reference

Naďa K. - prodej bytu 3+kk, Praha 9 - Horní Počernice

Naprostá spokojenost s prací p. Karlíčkové. Profesionální přístup, vše proběhlo na výbornou. Doporučuji!

David N. - pronájem bytu 2+1, Praha 10 - Vinohrady

Vřele doporučuji tuto realitní kancelář. Po mých dřívějších a opravdu neblahých zkušenostech s "konkurencí" jsem byl velice mile překvapen férovostí i přístupem Dream House Reality. Obzvlášť pak s paní Procházkovou je radost jednat - vše přesně podle domluvy. Ještě jednou děkuji za empatický, spolehlivý a velmi příjemný přístup.

František K. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Jsme spokojeni s novým bydlením. Velmi děkujeme Monice Houdové za pomoc s vyřízením všech dokumentů. Také jsme vděční za slušnost v komunikaci a za skvělé, příjemné a profesionální vystupování. Dream House Reality vřele doporučujeme 

Dan H. - pronájem bytu 2+kk Praha 5 - Stodůlky

Rád bych poděkoval Tereze Karlíčkové za velice profesionální přístup a zprostředkování bydlení. Vše proběhlo dle domluvy a v pořádku - tedy tak jak bych očekával. Děkuji.

Petr K. - pronájem obchodního prostoru Praha 3 - Žižkov

Kontaktoval jsem makléřku sl. Karlíčkovou s prosbou o pomoc při pronájmu mého obchodního prostoru na Praze 3. Makléřka pracovala na profesionální úrovni, byla velice vstřícná a prostor úspěšně pronajala vhodných nájemníkům. Kompletní servis byl samozřejmostí. Vřele doporučuji.

Lucie H. - pronájem bytu 3+1, Byšice - okr. Mělnik

Slečnu Terezu Karlíčkovou známe osobně a proto byla první volbou pro pomoc při pronájmu bytu. A udělali jsme dobře. Vše zařídila, připravila,domluvila. Profesionální přístup a prověření zájemců bylo samozřejmostí, o celém průběhu jsme byli pravidelně informováni. Dnes máme skvělé podnájemníky a pronajímáme za námi určenou cenu absolutně bez problémů a to i mimo Prahu. Děkujeme za profesionalitu a perfektní jednání. Tato spolupráce určitě nebyla poslední.

František a Ivanka P. - prodej RD, Praha 10 - Štěrboholy

Byli jsme spokojeni s prací makléřky sl. Terezy Karlíčkové. Její práce ve všech poskytovaných službách zprostředkování má vysokou pracovní odbornost ve všech postupech a jednání s úřady i zájemci. Rádi jsme s ní spolupracovali a můžeme vřele doporučit všem, kteří mají o její služby zájem, budou spokojeni jako jsme my!

Zuzana V. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Vstřícný a profesionální přístup makléřky Moniky Houdové mě potěšil. Jednání bylo rychlé a praktické, makléřka uměla odpovědět na mé otázky a byla ochotná zjistit i dodatečné informace. Při jednání jsem se necítila být pod tlakem, na prohlídku bytu i prostudování rezervační smlouvy a smlouvy o nájmu bytu jsem měla klid a čas. Vše bylo profesionálně připravené, příjemné bylo i prostředí realitní kanceláře. Pokud budu v budoucnosti potřebovat služby RK, znovu se na tuto makléřku s důvěrou obrátím. 

Venuše K. - pronájem bytu Praha

Dobrý den, děkuji za vaše služby paní Petrásková, byla jsem spokojená.

pronájem bytu Praha

Děkujeme a to za velmi rychlé jednání s lidským přístupem ve věci pronájmu bytu. Velmi se nám osvědčila paní Sabina Petrásková.

Jana Z. - pronájem bytu Praha

Dobrý den, paní Petrásková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za klienta, kterého jste mi doporučila. Vše klape tak jak má!! Děkuji moc!!!!!!

Petr Z. - pronájem bytu Praha 10

Pronajímám garsonku po rodičích už řadu let. Nájemníky jsem si dříve hledal pomocí inzerátů sám, ale neměl jsem s tím valné zkušenosti. Potíže zvláště potom přišly, když jsem v naivitě dvakrát narazil na problémové neplatiče. Se ztrátou jsem měl pak navíc i značné problémy, dostat tyto podivné lidi z bytu. Spokojenost však naštěstí přišla. když jsem objevil konkrétně paní makléřku Sabinu Petráskovou, se kterou mám už dva roky výborné zkušenosti. Děkuji a potvrzuji všem - u ní jste na dobré adrese.

Veronika T. - pronájem bytu Praha

Vážená slečno Sabino, děkuji Vám za spolupráci, trpělivost, taktiku a porozumění, které jste projevila vůči všem zúčastněným. Děkuji za vysvětlení, atp. Zdá se, že se Vám podařilo vybrat velmi ohleduplného a zodpovědného nájemníka. Děkuji Vám tedy i za Váš instinkt. Vaše práce a Vy osobně (v černých šatech Vám to moc slušelo) děláte čest všem zprostředkovatelům. Přeji příjemný zbytek léta.

Jakub K. - pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Vokovice

Prostě super, maximální profesionalita a ochota.

Jiřina H. - pronájem bytu 1+kk, Praha 8 - Karlín

Byla jsem mile překvapená profesionálním jednáním slečny Houdové a její vstřícností a ochotou. Maximální spokojenost.

Petra Č. - prodej bytu 1+kk, Praha 9 - Kyje

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři Dream House Reality, především makléřce Evě Kubizňákové, za zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo v naprostém pořádku, zároveň děkuji za vyřešení zapeklitého zákona ohledně předkupního práva. Jestli budu do budoucna řešit prodej nemovitostí, ráda se na Vás opět obrátím.

Dagmar S. - prodej rekreační chaty, Praha 9 - Hloubětín

Chtěla bych touto cestou poděkovat za práci Vaší realitní kanceláře a zejména realitní makléřky Evy Kubizňákové, v záležitostech spojených s prodejem mého rekreačního objektu. Ocenila jsem její přístup, návrhy řešení případných peripetií a celkový přístup k této zakázce. Dovolím si tvrdit, že stejný názor mají i kupující. Budu se těšit na další spolupráci.

Petr Š. - pronájem bytu 2+kk, Praha 7 - Holešovice

Nemám RK úplně v oblibě, ale paní Monika Houdová mě svojí profesionalitou a příjemným vystupováním přesvědčila, že se mýlím. Všechno běželo skvěle a komunikace byla moc příjemná. Hned sehnala sympatické nájemníky. 

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Lucie Č. - koupě bytu 1+kk, Praha 7 - Holešovice

Se službami jsem byla velmi spokojená. Celá transakce proběhla bez problémů, vše bylo ze strany RK řádně nachystáno tak, abych se nemusela o nic starat. Makléřka sl. Karlíčková je velmi milá a ochotná a hypoteční specialista p. Ing. Votoček mi vyřídil úvěr bez problémů. Můžu vřele doporučit!

Iveta D. - pronájem bytu 3+kk/T, Praha 17 - Řepy

Za nás maximální spokojenost. Paní Houdová je profesionálka s příjemným vystupováním a maximální vstřícností. Doporučujeme.

Markéta C. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Zličín

Velmi doporučuji Dream House Reality s.r.o. a ráda bych tímto poděkovala paní Houdové za její profesionální spolupráci a pomoc při pronájmu našich bytů v Praze. Paní Houdová vše naprosto samostatně a proaktivně zařídila ke spokojenosti všech. Vše proběhlo naprosto hladce, rychle a dle dohody.

Marta P. - pronájem bytu 2+kk, Praha 17 - Řepy

Děkuji za rychlé sjednání formalit a předání bytu na Praze 6 - Řepích, včetně pomoci při převodu elektřiny. Paní makléřka Monika Houdová sjednala vše s panem domácím rychle a smlouvu jsme podepisovali do týdne. V bytečku se nám líbí a děkujeme.

Gabriela H. - pronájem bytu 2+kk, Boleslavská ul. (Praha 3)

Velice příjemná, ovšem vysoce profesionální komunikace. Rychlé umístění nabídky na mnoho serverů, pěkné a reprezentativní fotky pořízené přímo makléřkou, včetně srovnání nabídky s aktuálním trhem. Nájemce se nastěhoval 10 dnů od zadání zakázky RK. Maximální spokojenost, děkuji.

Darya M. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - ul. Na Zámecké

Monika help us in order to find our apartment. She is really nice and professional and if you have some outcomes with Czech language she is always here to help you. I recommend her service, it was such a pleasure!


 

Přidat referenci