Reference

Andrea Ř. - prodej bytu 1+kk, Praha 4 - Krč

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Evě Kubizňákové za profesionální služby při prodeji bytu. Byt prodala za necelý 1 měsíc. Paní Kubizňáková je vždy velmi vstřícná, ochotná a veškeré potřebné věci, problémy, dotazy či připomínky některé ze stran, kterých při prodeji není rozhodně málo, řešila promptně s plnou znalostí věci a svého oboru. Má cit pro věc a zabývá se rovněž novými způsoby obchodování realit. Tím získá pro klienta tu nejlepší cenu. Paní makléřka je skutečný profesionál, jakých u nás mnoho není. Spolupráce s ní bylo výborné rozhodnutí, neboť od té chvíle jsem s prodejem neměla již žádné starosti. Služby Dream House Reality jsou i na vysoké odborné úrovni. Důležitá je při takovéto transakci příprava veškerých podkladů, především smluv, která byla taktéž velmi precizní. Paní Evu Kubizňákovou doporučuji jako profesionálního a spolehlivého partnera nejen při koupi či prodeji nemovitostí. Já s ní budu spolupracovat i nadále.

Karel H. - pronájem BJ Praha 1

Využili jsme služeb Dream House Reality a pí. Evy Kubizňákové k naprosté spokojenosti a pro další činnosti v oblasti realit ji mohu jen doporučit.

Kamila K. - pronájem BJ 1+kk, Praha 2 - Vinohrady

K práci paní makléřky Moniky Houdové není opravdu co vytknout. Provedla nás celým procesem zprostředkování pronájmu bytu bez jakéhokoli zádrhelu velmi profesionálně, korektně a s laskavým přístupem během 4 dnů. Veškeré dotazy a doplňování řešila i ve svém volném čase po večerech a o víkendu. Písemně a telefonicky průběžně řešila dotazy a upravené návrhy smluv obratem zajišťovala ve dvoujazyčné verzi. Zajistila plný servis včetně notářsky ověřených podpisů přímo na místě protokolového předání. Domluvené podmínky odpovídaly skutečnosti a vše řešila vždy ochotně a s úsměvem. Shrnuto: nelze uvést nic jiného, než, že oceňujeme její profesionalitu, spolehlivost a charisma. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Za perfektní a rychlý servis děkujeme.

Marcela B. - pronájem bytu 1+1, Praha 5 - Smíchov

Na p. Kubizňákovou z realitní kanceláře Dream House Reality jsem se několikrát obrátila s žádostí o pronájem bytu. Jednání proběhla vždy věcně a bez otálení. Prohlídky bytu byly směřovány na jeden den, takže jsme ani stávajícího nájemce příliš nerušili. Nájemní smlouva byla perfektně připravená. Doporučená výše nájemného byla nájemci akceptována. S nájemci jsem spokojená a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Jan Ž. - pronájem bytu 2+kk/T, Praha 3 - Žižkov

S přítelkyni jsme byli dost překvapeni. Slečna Houdová, na první pohled vypadající mladě, předčila veškerá očekávání. Takovou profesionalitu a zároveň lidský přístup hodnotíme více než kladně. Na slečnu se můžete se vším spolehnout, naprosto za nás vše vyřešila a vše bylo připravené. Slečna je dochvilná, spolehlivá a zároveň nám i právně zařídila komplet smlouvy, které byly uspokojujici pro obě strany a zařídila za nás i přepis energii. Kéž by to takto vypadalo v každé reality. Ještě jednou moc děkujeme za všechno, jsme vám moc vděční.

Yvetta S. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Se sl. Houdovou mám již dlouholetou spolupráci. Vždy je velice vstřícná jak ke mně, tak k zájemcům o mnou pronajímaný byt. Pronájem bytu proběhne vždy velice rychle a obě strany jsou spokojeny. Služby RK, a konkrétně služby sl. Houdové, mohu jen vřele doporučit. 

Marek Z. - pronájem bytu 2+kk, Praha 3 - Žižkov

Profesionální přístup této realitní kanceláře, konkrétně Moniky Houdové nás mile překvapil. Veškeré řešení kolem bytu od prohlídky až po předání klíču probíhalo naprosto bezproblémově a rychle. Během pár dnů jsme bydleli a jsme velmi spokojení, že jsme kontaktovali realitní kancelář Dream House Reality.

Jiřina G. - pronájem bytu 2+kk, Praha 5 - Smíchov

Slečna Houdová z této realitní společnosti předčila v profesionalitě mnoho kolegů, se kterými jsem měla možnost jednat v minulosti. Vypracovala srovnávací studii o výši nájmů v dané lokalitě, na jejímž základě ve spolupráci s pronajímatelem stanovila optimální výši nájemného. Nabízený byt poté obsadila do několika dnů a navíc pro ochranu pronajímatele zajistila výpis z registrů dlužníků uchazeče o nájem, včetně kvalitní nájemní smlouvy s protokoly o předání a zpětnému převzetí bytu. Zajistila též převedení energií na nového nájemce. Děkuji a těším se na další případnou spolupráci. 

Milan P. - pronájem bytu Praha 9
Chtěl bych se ještě vrátit k Vaší včerejší rychlé a efektivní reakci. Děkuji nejen za poslané foto, ale zejména za stále milý a vstřícný přístup ke klientovi. Velice si vážím, že i dva roky po, díky Vám velmi úspěšném dojednání pronájmu mého bytu, držíte svoje slovo a vždy, když se na Vás obrátím, se mi snažíte pomoci. Vzhledem k tomu, že mám vlastní firmu, tak musím řešit nejrůznější záležitosti se svými zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Denně si díky tomu uvědomuji, že bohužel profesionalita a přirozená lidská slušnost i vzájemný respekt, nejsou samozřejmostí, ale čím dál tím větší vzácností… Proto, pokud někdo v mém okolí bude chtít koupit, prodat, pronajmout byt apod., bez váhání a rád Vás doporučím. 
Marcela L. - pronájem bytu 2+kk, Praha 6 - Řepy

Byla jsem velmi spokojena s prací makléřky Moniky Houdové. Velmi milý a profesionální přístup. Pronájem proběhl velmi rychle a makléřka vše zařídila ke spokojenosti všech. Nikde nenastal žádný problém. 

Jakub J. - pronájem bytu 2+kk, Praha 4 - Nusle
Děkuji Vám za vstřícné a profi jednání. S Vašimi službami jsem velmi spokojen a máte moje doporučení pro mé okolí.
Adam P. - koupě bytu Praha 4

Naprosto profesionální spolupráce, zároveň velmi vstřícné, ochotné a lidské jednání. P. Houdová zprostředkovala převod družstevního bytu k naprosté spokojenosti všech stran, mohu jen doporučit.

Věra L. - koupě bytu Praha 5

Díky výborné spolupráci s Monikou Houdovou jsme získali pěkný byt v Praze.

Michal, Jana - prodej bytu Praha

Spolupráce s paní Kubizňákovou byla perfektní a celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Zprostředkování prodeje bytu proběhlo velice rychle, korektně a kvalitně. Velice si ceníme rychlé reakce na jakýkoliv podnět nebo otázku z naší strany. Dále pak i zastoupení při zajištění navazujících činností v podobě převodu energií, katastru nemovitostí apod. Moc děkujeme.

Lukáš A. - pronájem bytu 4+kk, Praha 3 - Vinohrady

Tato realitní společnost využita při pronájmu velkého bytu na Vinohradech. Nafoceno a představeno v pátek a po 6 dnech byl byt pronajat. Slečna Tereza mě neustále informovala o vývoji, poptávkách a během prohlídky bytu komunikovala s potencionálními nájemníky naprosto perfektně a nakonec jsem si mohl vybrat, koho do bytu vlastně chci. Smlouva i její podpis rovněž zajistila DHR sama a já jen přijel ve smluvený termín podepsat. Vše vyřešeno během 168 hodin. Takhle si představuji práci profesionálů a proklientský přístup. Velmi děkuji a pokud někdy pronájem, vím kam mám jít.

Robin T. - pronájem bytu 3+1 Praha 3 - Žižkov

Práce makléřky sl. Karlíčkové byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo velice rychle a seriózně. Vřele doporučuji.

Marie S. - pronájem bytu Praha 6 - Dejvice

Kontaktovala jsem makléřku sl. Karlíčkovou s prosbou o pomoc při pronájmu mého bytu v Praze 6 - Dejvicích. Makléřka byt pronajala do týdne a to skvělými a solventními nájemníky. 


 

Přidat referenci