Prověřování registrů dlužníků

Stalo se Vám, že jste si do Vaší nemovitosti nastěhovali chronického neplatiče nebo nepřiměřeně zadluženého nájemníka, který následně nebyl schopen řádně hradit nájemné za Vaši nemovitost???

Tato skutečnost je nám velice líto... Samozřejmě se každému z nás může v životě přihodit cokoliv nečekaného, na základě čeho bude mít nájemník problémy s pravidelným hrazením nájemného. Nicméně i přes to se naše realitní kancelář uzavřením nájemní smlouvy s těmito problematickými nájemníky snaží co nejvíce předcházet. 
 

 

Pokud se rozhodnete pronajímat Vaši nemovitost právě prostřednictvím naší realitní kanceláře Dream House Reality, obdržíte ke každému vážnému zájemci o uzavření nájemní smlouvy podrobný výpis s prověřením různých dostupných rejstříků a seznamů, abychom mohli případně předejít komplikacím s hrazením Vašeho nájemného. 

 

A jaké rejstříky prověřujeme?

  1. Centrální evidence exekucí (CEE) - Veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky. K dubnu 2017 eviduje 919 tisíc osob a 4,509 miliónů exekucí.
  2. Insolvenční rejstřík - Známe všechny dlužníky, proti kterým bylo v posledních 6 letech zahájeno insolvenční řízení. Informace ověřujeme online.
  3. Úřední deska soudních exekutorů - Soudní exekutoři si vedou svoje veřejné úřední desky, kde vyvěšují dokumentaci k jednotlivým případům. Denně procházíme vývěsky všech exekutorů a víme tak o každé osobě, jejíž jméno je zde zvěčněno.
  4. Veřejné dluhy u VZP - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě Všeobecné zdravotní pojišťovny jsou to dlužníci s dluhem 300 000 Kč a více.
  5. Veřejné dluhy u ZP MV ČR - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra jsou to dlužníci s dluhem 100 000 Kč a více.
  6. Trvalé bydliště na magistrátu - Každý člověk si může zapsat trvalé bydliště na magistrát a s tím může být spojena jeho vyšší rizikovost. Znáte všechny adresáty magistrátů v ČR? Dali jsme si tu práci a všechny adresy prověřujeme.
  7. Hledané osoby Policií ČR - Prověřujeme kompletní a aktuální databázi přímo u Policie ČR. Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Kolik Vás tato služba bude stát?

Jakým způsobem danou osobu prověřujeme?

 

Nenašli jste tady odpověď na svou otázku? Nevadí, můžete nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme Vaše další dotazy.

 

 

Tuto službu poskytujeme prostřednictvím uzavřené spolupráce s realitním portálem UlovDomov  

 


Sekretariát
+420 222 948 258
info@dreamhousereality.cz