Právní služby a poradenství

Naše realitní kancelář dlouhodobě spolupracuje s těmito renomovanými advokáty, kteří se mj. primárně zaměřují na právo v oblasti realit. Díky nim je naše realitní kancelář Vám jako klientům schopna poskytnout komplexní právní služby. Samozřejmostí je odborná konzultace, sepis veškerých potřebných smluv a advokátní úschovy. Samozřejmostí je i pojištění profesní odpovědnosti jednotlivých advokátů či kanceláře jako celku. 

 

 

Advokátní kancelář Mgr. Kateřina Marounková

                  

Mgr. Kateřina Marounková absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Následně vykonávala praxi advokátního koncipienta v pražské advokátní kanceláři, v rámci které se specializovala na insolvenční a obchodní právo.

V roce 2016 založila vlastní advokátní kancelář, která se zaměřuje na poskytování komplexních právních služeb v oblasti nemovitostí, včetně revize smluvní dokumentace, advokátní úschovy peněz a prohlášení o pravosti podpisů. Dalšími oblastmi specializace jsou obchodní právo, insolvenční právo, autorské právo a právo trestní.   

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

 

Advokátní kancelář Mgr. Pavel Letáček

                  

Mgr. Pavel Letáček ukončil studium právnické fakulty v roce 2001 a povinnou praxi advokátního koncipienta vykonal v české advokátní kanceláři zabývající se širokým spektrem právních služeb, tzv. generální praxí.

Po úspěšném absolvování advokátní zkoušky se v roce 2008 osamostatnil a založil vlastní advokátní kancelář rovněž s generální praxí, aktuálně sídlící na Praze 2 -Vinohradech.

V rámci poskytovaných služeb lze za pilíř činnosti AK označit:

 

Máte jakýkoliv dotaz z oblasti realitního práva nebo potřebujete vypracovat smluvní dokumentaci? Kontaktujte nás: